Teslimat Süresi, İptal / İade Koşulları – Aklımı Severim

Teslimat Süresi, İptal / İade Koşulları

500 TL’nin altındaki alışverişler için kargo bedeli alıcıya aittir.
 
Teslimat Süresi

Ödemeniz gerçekleştikten sonra, İstanbul il sınırlarında ürünleriniz 3 iş günü içerisinde kargo adresinize teslim edilir.

İstanbul dışına ürünleriniz 5 iş günü içerisinde teslim edilir.

 

İade 
Ürünü ambalajını hiçbir şekilde açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numarasını ve iletişim bilgilerinizi içeren bir e-postayı satis@aklimiseverim.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-posta sonrasında sizle temasa geçecektir. Ürün ile beraber orijinal faturanın da geri gönderilmesi zorunludur. İade edilen ürün yerine bir başka ürün alınması gerekir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iadesi alınmaz. Tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firmasının görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Hasar tutanağınız tarafımıza ulaştırıldıktan sonra, en kısa süre içinde yenisini size ulaştırılacaktır.